Масляна в Усатівському НВК

Масляна є одним з найстаріших свят слов’янських народів.

Наші предки вірили: піснями, танцями та різнимизаклинаннямиможнапрогнати Зиму та накликати Весну.

Згодом з’явилось спрощене розуміння цього обряду-Зима зустрічається з Весною. А в дійсності, розпочинається нове коло в природі.
Виховання любові до України, до рідної землі починається з вивчення традицій народу, збереження їх у родинному колі, дитячому оточенні.

Тому учні, батьки із задоволення беруть участь у таких святах.
Ось і ми вирішили весело та дружно провести зиму. Вона, до речі, цього року була дуже лагідною до нас.
Всі вихованці школи, вчителі на чолі з директором Савенко С.Г. «висипали» на шкільне подвір’я: водили хороводи навколо Зими, танцювали, фотографувалися.
Тож добіг кінця тиждень перед Великим постом.

Вітаємо всіх з початком весни і бажаємо побільше здоров’я та усмішок, цінуйте кожен день свого життя, радійте йому, і воно обов’язково подарує нам усім багато веселих і радісних свят.

Переглядів: 180 | Додав: umino | Рейтинг: 0.0/0