ІІ Міжнародний урок доброти «Гуманне та відповідальне ставлення до тварин» в Усатівському НВК «школа-гімназія» ім. П.Д Вернидуба

Виховання доброти і відповідального ставлення до усього живого - це одне з щонайперших завдань педагогіки. Виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання молоді.

4-6 жовтня вихованці та викладачі Усатівського НВК долучилися до уроків та позакласних заходів, присвячених Всесвітньому дню захисту тварин. Учні з радістю переглядали відеоролики, були учасниками інтерактивних занять та квестів. Всього по Усатівському НВК було проведено 16 уроків доброти, під час яких дітки не тільки отримали та поглибили знання про правила догляду за домашніми улюбленцями та безпечної поведінки при зустрічі з безпритульними тваринами, а й  уточними знання про особливості підготовки до появи домашньої тварини,  ознайомились з основами дресирування собак,  розширили знання про небезпечні хвороби котів та собак та про особливості пошуку загублених домашніх тварин, волонтерську діяльність, були ознайомлені з юридичною відповідальністю за жорстоке поводження з тваринами; розширили знання про гуманні шляхи розв’язання проблеми безпритульних тварин.

Діти ще раз переконалися в тому, що відповідальне та гуманне ставлення до тварин, піклування про них робить наш світ кращим.

Назва навчального закладу

Місто