Результати участі учнів Усатівського НВК «школа-гімназія»

ім. П.Д.Вернидуба в районному етапі захисту науково-дослідницьких робіт МАН в 2019/2020 н. р.

З метою залучення творчо обдарованої учнівської молоді до науково-дослідницької, експериментальної, пошукової роботи 4 листопада 2019 року було проведено шкільний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020н. р.

За підсумками експертної оцінки журі Савенко С.Г.- директора Усатівського НВК,  Янчук О. І. - голови методичної ради, заступника директора з НВР,  Ходанович С. В.  – заступника директора з ВР, Чернявської О. М. – педагога – організатора, Бойчук Т. А.- практичного психолога  4 робіт учнів були відзначені та рекомендовані до участі в І (районному) етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України у 2019/2020 н. р, який відбувя 5 грудня 2019 року.

Учнів-конкурсантів Геращенко Тетяну (8-В клас)- координатор Махненко Л. В.,  Прилуцьку Анастасію  (9-В клас) – координатор Добжанська Л. В., Капуку Інну (11 клас)- керівник Ремінна Н. О. нагороджено грамотами Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації за за активну участь у районному конкурсі - захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Чернявську Єву (8-В клас)- координатор Чернявська О. М. нагороджено грамотою Управління освіти Біляївської районної державної адміністрації за ІІ місце у районному конкурсі - захисті науково-дослідницьких робіт МАН.

Потрібно відзначити плідну роботу вчителя географії Чернявську Л. М. яка організували якісний процес в написанні учнями дослідницьких робіт.

Однак слід зазначити, що не всі методичні об´єднання приділяли достатньо уваги науково-дослідницькій роботі учнів (МО вчителів англійської мови не залучило учнів до роботи у МАН, вчителі предметів математичного профілю поставилося до організації цієї роботи формально). Керівникам учнівських науково-дослідницьких робіт потрібно відповідальніше ставитись до процесу написання робіт, вчасно надавати учням консультації, допомагати в організації досліду та оформленні роботи, підготовки до захисту.