Правила дорожнього руху вивчаємо - до школи поспішаємо

Місячник "Увага: діти на дорозі!" - розпочато....

Ознайомлення першокласників з правилами дорожнього руху

Літні канікули добігають кінця, а це означає, що на вулицях міст та селищ знову побільшає маленьких пішоходів. Саме тому адміністрація Усатівського НВК вирішила розпочати навчання наших найменших школярів-першочків з вивчення правил дорожнього руху. Цій темі біли присвячені голини спілкуваання, практикуми з учнями 1-11 класів.

З метою збереження життя і здоров'я учнів, попередження нещасних випадків серед дітей до Усатівського НВК "школа-гімназія" ім. П.Д. Вернидуба було запрошено інспектора патрульної служби Усатівського ВП: майора патрульної поліції Петрусенка Руслана Олександровича.

Інспектор поліції Руслан Олександрович провів з учнями інструктаж щодо перетину вулиць, особливо тих, які не облаштовані світлофорами: учні перших класів разом з адміністрацією школи, класними керівниками, батьками мали змогу на практиці ознайомитися з основними правилами перетину доріг.

Адміністрація Усатівського НВК висловлює подяку керівництву Усатіського ВП в особі полковника поліції Бойка Максима Валерійовича та співробітникам Усатівського ВП.