15 лютого - День вшанування учасників бойових дій на території інших держав.

Сьогодні, 15 лютого, учні Усатівського НВК "школа-гімназія"

ім. П.Д. Вернидуба вшанували пам'ять учасників бойових дій на території інших держав. У заході-реквіємі взяли участь адміністрація Усатівського НВК, Усатівський сільський голова Макеовейчук Ю.І., воїни-інтернаціоналісти.

Учні 11 класу (класний керівник Звягіна Т.О.) у своїх виступах наголосили, що у війнах немає переможців, війна - це смерть, яка забирає найдорожче у людини - її життя. Подякували присутнім воїнам за незбориму силу духу, героїзм, за вистраждане та завершене.

У цей скорботний день Україна схиляє голову перед своїми синами, що воювали і загинули в 16-ти країнах світу.

Усі присутні вшанували загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання та поклали квіти до пам'ятника воїнам-інтернаціоналістам