УСАТІВСЬКИЙ НВК «ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ» І.М П.Д.ВЕРНИДУБА

Всеукраїнська дитячо-юнацька військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура»)

Стратегічна педагогічна місія гри «Джура» - створення виховного простору, спроможного забезпечити формування універсальної особистості, для якої почуття патріотизму є глибинним ціннісним сенсом. Тож на базі Усатівського НВК у 2016 році створено рій «Благовіст» (керівники О.М. Потьомкін, Л.В.Порожнюк), учасниками якого були джури – молоді юнаки та юначки, які йдуть шляхом  українського Воїна-козака – здобувають знання, вміння, навички, щоб бути успішними у всьому. За роки проведення гри  «Джура» (2016,2017,2018 рр.) «Благовіст» став переможцем багатьох районних та обласних змагань, здобувши нагороди у різних номінаціях.

У листопаді 2020 року за засіданні рад ройових на базі навчального закладу створено курінь імені Петра Вернидуба, обрано старшин. Виховником куреня призначено Олега Михайловича Потьомкіна. Того ж місяця до лав славних джур влилися і наймолодші джури – козачата (рій «Соколята», учні 1-б класу, керівник І.В. Остапчук).

«Сокіл» («Джура») – це не просто гра, це постійна навчально-виховна робота впродовж року, спільна робота учнів, педагогів, батьків, представників органів місцевого самоврядування та громадських організацій.