З метою вшанування пам’яті загиблих за гідність та свободу в Україні 20 листопада в Усатівському НВК відбулися заходи до Дня гідності та свободи:

• Патріотично-інформаційні години «Від революції Гідності до Країни гідності», акція «акція «Повертайся живим» - малюнки учнів початкової школи воїнам в зону АТО; проведено урок Пам’яті Революції Гідності (6-г клас, класний керівник Іващенко Т.В.)
  • Інформаційний куточок «Україна єдина і неділима» (бібліотекар Любінська Л.О.)

До глибини душі проникливим та незабутнім був захід учнів 9-б класу (класний керівник Лисенко К.Є.) «Допоки пам'ять в серці не згасає»

Ці заходи  - нагадування всім українцям про те, якою ціною здобуто свободу на новий шанс для країни стати справжньою європейською державою. Тож, будьмо гідними пам’яті наших Героїв!