Звіт

Про проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Усатівському НВК ім. П.Д. Вернидуба

На виконання листа відділу освіти Біляївської районн державної адміністрації №1962/01-13 від 28.10.2020 року, з метою попередження дитячого дорожньог-транспортного травматизму серед учнів навчального закладу, привернути увагу суспільства до проблеми травматизму і смертності на українських дорогах та пошуку шляхів їх подолання

В Усатівському НВК з 09 по 13 листопада 2020 р. пройшов Тиждень безпеки дорожнього руху. Відповідно до тематики Тижня в НВК проводилися ряд заходів, націлених на підвищення проблем безпеки дорожнього руху.

Шкільний колектив був ознайомлений з планом заходів у рамках Тижня. Класні керівники провели едину виховну годину «Правила дорожнього руху» у формі інтерактивної бесіди із застосуванням фото, плакатів, відео. Учні повторили правила дорожнього руху, розглянули небезпечні ситуації  на дорогах,  ділилися своїми прикладами та знаннями.  Протягом тижня учні малювали на дану тему малюнки та стінгазети, «Безпека на дорогах та в транспорті». Вчителі  2 класів Левіна В.В., Стельмах Л.А. показали учням мультфільми на тему дорожнього руху «уроки тітоньки  Сови». Учні  4 класів  на чолі з класними керівниками Рекеченськой О. М., Гіжей Т.С., Кужель О.О. Осіпенко Т.В. писали диктанти «це потрібно дітям знати, щоб аварій уникати». Учні 6 класу та класний керівник  Семенюк І.В.  з фах. з ОП Широковою О. Л. переглянули відеофільм «Місячник з безпеки Дорожнього руху.» В кінці показу учні  зробили висновок, що  лише наша небайдужість до свого і чужого життя, особиста дисципліна може змінити ситуацію на наших дорогах.

12 листопада  медична сестра Сідошенко О. І. провела тренінг з надання медичної допомоги  та практичних завдань   з учнями  9-А класу  - класний керівник  Геращенко О.В.,  та з учнями 10 класу - класний керівник Андрусенко О. А.  Учні були дуже активними та зацікавленими. Шкільний бібліотекар Любінська Л. О.  підготувала виставку інформаційних матеріалів «Мій кращий друг - безпечний рух».

По НВК поновлено стенди про безпеку Дорожнього  руху, а  в кінці Тижня  безпеки  дорожнього руху  проведено його  підсумки.

Всі заходи під час проведення Тижня дорожнього руху  пройшли на належному  рівні. Кожен день був цікавим, корисним та різноманітним.

Директор Усатівського НВК                           Савенко С. Г.

Виконавець Широкова О. Л.

тел. 0961480338