ЗВІТ

Про проведення місячника пожежної безпеки «Пожежам - НІ» з учнями і працівниками НВК З 10.02.21р. по 26.02.2021р.

(з дотриманням протиепідемічних заходів)

в Усатівському НВК» школа-гімназія» ім. П.Д. Вернидуба

З метою посилення безпеки, захисту життя та здоров’я учасників освітнього процесу, поглиблення поінформованості та знання про пожежну безпеку, навичок обережного поводження з вогнем, правильної поведінки під час пожежі, виховання в учасників освітнього процесу розуміння наслідків від порушення правил пожежної безпеки в Усатівському НВК пройшов місячник пожежної безпеки «Пожежам – Ні»

Згідно з планом заходів був проведений  єдиний урок «Пожежам – Ні» на тему «Причини пожеж та правила пожежної безпеки», протягом тижня молодші класи на чолі з класними керівниками та вчителями образотворчого мистецтва, проводили конкурси малюнків з питань пожежної безпеки. Учні третіх класів писали диктанти на пожежну тематику. Медичною сестрою були проведені уроки як треба поводитись та надання медичної допомоги  під час пожежі. 6-7 класи дивились відео на протипожежну тематику. Молодшим класам організовано показ мультфільмів. Поновлені куточки з пожежної безпеки, в бібліотеці організована виставка «Причини пожеж та правила пожежної безпеки»