14 березня в Україні відзначають День українського добровольця.

17 січня 2017 року Верховною Радою України прийнято Постанову № 1822-VIII «Про встановлення Дня українського добровольця» з метою вшанування мужності та героїзму захисників незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України, сприяння дальшому зміцненню патріотичного духу в суспільстві, посиленню суспільної уваги та турботи до учасників добровольчих батальйонів та на підтримку ініціативи громадськості.

Учні Усатівського НВК з великою пошаною долучилися до відзначення цього дня. До школи завітали військовослужбовці Об’єднаного центру забезпечення капітан Галюк О.В. та лейтенант Новосад С.О., які провели з учнями патріотичні години, бесіди, а також були присутніми на зворушливому заході «Добровольці – воїни світла», організованому учнями 7-б класу (класний керівник Янчук А.І.)

День українського добровольця – це нагадування усім нам, що одного разу, ставши на захист Батьківщини, ми до кінця нашого життя залишимось її добровольцями!