З метою реалізації основних  завдань ,бібліотекою проводиться систематична робота, згідно плану НВК та бібліотеки. У бібліотеці є паспорт бібліотеки , інвентарні та сумарні книги на художню літературу та підручники, які ведуться згідно вимог. Для підвищення рівня обслуговування учнів оформлені тематичні папки на різну тематику: «Початкова школа», «Народознавство», «Техніка безпеки життєдіяльності», «Тематика війни»,«Бібліотечні уроки»,  «З життя знаменних людей», тощо.

Планом роботи бібліотеки передбачено: формування системи бібліотечно-бібліографічних знань учнів, обслуговування учнів та педколективу, роботу з підручниками та періодичними виданнями, роботу з активом читачів та роботу з батьками.

Головним завданням бібліотеки є: виховання в учнів інформаційної культури, формування читацьких інтересів, виховання любові до книги.

Відповідно плану НВК в першому семестрі 2019/2020  навчального року були оформлені книжкові виставки: «Люблю тебе, мій краю», «Рідне село моє», «Ти наше диво калинове»,«Кохане материнське слово», «День Соборності України»,  «Закон і ми», «Література Нової Української школи». Завжди оновлюються постійнодіючі виставки.

З 1 жовтня по 31 жовтня в НВК було проведено місячник шкільних бібліотек під гаслом «Бібліотека Нової української  школи - простір для освітніх можливостей кожного учня».      У бібліотеці було оформлено плакати на яких розміщені правила користування книгами і поради щодо їх ремонту. Оформлено стенди: «Живи, книго!», «Бібліотека інформує», «Куточок читача».

Бібліотекар разом з бібліотечним активом НВК  зробили рейд перевірку      підручників всієї школи.  Результати  перевірки  були оголошені в наказі  по НВК та на стенді «Живи , Книго!»

З  4-тими класами були проведені  бібліотечні уроки на тему «Народження книги, її роль у моєму житті».

З учнями 9-х класів було проведено бесіду  на тему: «Найбільші бібліотеки світу».

Бібліотекарем школи була оформлена підписка періодичних видань на І ше півріччя 2019 року.

До  Дня Збройних Сил України  була оформлена виставка  «Ось де, люди, наша слава».

Усі класні керівники приймають активну участь у роботі бібліотеки. Допомагають  бібліотекарю у видачі та прийомі підручників, в виявлені активних читачів, а також у виявленні боржників.

Вчителі - предметники активно співпрацюють з бібліотекарем в оформленні  тематичних виставок, та в організації проведення бібліотечних заходів.