Нестандартний урок. Українська література.

Тарас Григорович Шевченко «Думи мої, думи мої…». Роздуми автора про власну долю, долю України.(8-В клас, учитель Ходанович С.В., кл. керівник Андрусенко О.А.).
Учні 8-В класу вражали усіх присутніх своїми неординарними відповідями, вмінням співставляти події та факти.
Виразне читання поезії, аналіз твору в контексті біографії автора, коментар основних мотивів, ідеї твору, художні особливості вірша Т.Г.Шевченка, вміння порівнювати ліричні, живописні й музичні твори – дає змогу говорити про те, що творчість Шевченка, його особистість викликали захоплення у школярів. Саме такі уроки удосконалюють навички аналізу поетичного твору, вміння порівнювати літературний твір з музичним, розвивати декламаторські здібності, увагу, пам'ять, прищеплювати любов до України, небайдужість до її долі, формувати активну громадянську позицію.