Тиждень молодого вчителя

З метою упровадження навчально-виховних технологій, спрямованих на розвиток особистості вчителя та упровадження інноваційних технологій в організацію різних форм методичної роботи залежно від потреб педагогічних працівників,    з метою розвитку творчих здібностей молодих учителів та підвищення їх професійної майстерності в Усатівському НВК під керівництвом заступника директора з НВР та керівника роботи ШМВ  Янчук О. І з 03 по  07 лютого було проведено Тиждень молодого вчителя.

Відкриття  Тижня відбулося в шкільній атмосфері при підтримці директора Усатівського  НВК Савенко С. Г.

Молоді та новоприбулі вчителі  Остапчук І. В. - вчитель початкових класів., Гілка Н. О. - вчитель зарубіжної літератури,  Прохницька І. В. – соціальний педагог  мали змогу презентувати себе, розказати чому саме професія педагога стала найнеобхіднішою і найціннішою в їхньому  житті.

Тиждень пройшов насичено. Розпочався грою-змаганням «Сучасний вчитель на шляху вдосконалення», під час якої команда молодих вчителів та команда їх вчителів-наставників Андрусенко О. А., Семенюк І. В., Добжанська Л. В.,  Бойчук Т. А., Стельмах Л. А. змагалися за звання найрозумніших та найкреативніших вчителів. Вчителі  показали майстер-клас, взяли участь у вирішенні «цікавих» педагогічних ситуацій, поділилися своїми враженнями від проведення уроків. Перемогу в грі вибороли молоді вчителі, хоча сили були рівними. Протягом тижня вчителі взяли участь у спортивних змаганнях з шашок, волейболу, настільного тенісу за участі вчителів фізичної культури.

Особливо корисним для підвищення мотивиціїної діяльності був тренінг «Збереження та зміцнення психологічного здоров’я педагога», який провела практичний психолог та наставник Бойчук Т. А.

Молоді вчителі творчо і відповідально взяли участь у виготовленні стінгазет «Сучасний вчитель», під час захисту своїх творчих робіт вчителі показали належний рівень методичної підготовки, позитивне ставлення до учнів та прагнення до самовдосконалення. Не залишилися поза увагою і всі вчителі школи, які також взяли участь у заходах тижня.