«Вчитель готується до гарного уроку все життя…Щоб дати учневі іскорку знань, вчителеві необхідно вбрати ціле море світла.»

В.Сухомлинський

11 травня 2019 року в Усатівському НВК пройшло засідання школи молодого вчителя «Молодість і перспектива» на тему «Позакласна робота як одна із форм організації навчально-виховного процессу». За круглим столом з молодими спеціалістами був проведений майстер-клас практичним психологом Бойчук Т. А. З доповіддю «Підготовка вчителя до самоосвітньої діяльності як складова його професійного зростання» виступила заступник директор з НВР, керівник школи молодого вчителя Янчук О. І. Цікавими, змістовними, творчими та з практичними вправами були підготовлені творчі звіти молодих вчителів Ковач О. І., Пугач Т. В., Коренюк Ю. Ю. З великим задоволенням взяв участь у засіданні новоприбулий вчитель інформатики Круглов А. М. та досвідчені вчителі Лисенко К. Є., Лазаренко О. М. та Терехова Н. М. Бажаємо всім вам, шановні колеги, щасливої вчительської долі, нехай проростуть посіяні вами зерна любові в дитячих серцях і дадуть надійні сходи знань, мудрості й доброти.