Зустріч птахів в Усатівському НВК

1 квітня – Міжнародний день птахів.

Сьогодні наступила пора, коли знову, вже в котрий раз, іде велике переселення птахів на батьківщину. Чи можете ви уявити своє життя без співу птахів? Зайдеш у ліс, а там чути барабанний стук дятла, скрекотання непосидючої сороки, сумне кування зозулі, мелодійний спів солов’я. Та й у боротьбі зі шкідниками саду у людини немає старанніших помічників, ніж птахи.

На шляху їх чекають перешкоди й біди.  Але ніщо не може зупинити потоки крилатих мандрівників. Через тумани летять вони на батьківщину, до своїх гнізд, несучи на своїх втомлених крилах весну.

Учні Усатівського НВК приготували своїм пернатим друзям нові домівочки, годівнички, чекаючи з нетерпінням на їх повернення.

Прикрашають тепер пташині будиночки дерева біля школи, чекають з нетерпінням своїх крилатих господарів. Сподіваємося, що завдяки щирим турботам, птахів у нашому краї буде все більше і більше.