Україно, соборна державо,
Сонценосна колиско моя.
Ще не вмерла й не вмре твоя слава,
Завойована в чесних боях.
 

Це свято символізує єдність українських земель і відіграє значну роль в історії нашої країни.

Свято – День Соборності України щороку відзначається в одну й ту ж саму дату – 22 січня. Саме цього дня у 1919 році було проголошено Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки. Головною традицією та символом Дня Соборності є "живий ланцюг". Вперше такий з'явився ще у 1990, коли більш як мільйон українців взялись за руки і з'єднали Київ та Львів.

В Усатівському НВК пройшли цікаві заходи, години спілкування, уроки, присвячені Дню Соборності України. Метою цих заходів є виховання глибокої поваги та любовi до Батькiвщини, до свого українського народу, толерантності і людської гiдності, вiдродження духовностi, пробудження iнтересу до культурних надбань українського народу.

Слід відмітити заходи «Україна – єдина країна» та «Ми – діти соборної України», які підготували вчителі Остапчук І. В. (2-Б), Левіна В. В. (3-Д) та Слівінська О. І., музичний керівник Порожнюк Л. В. (7-В). Ці заходи пройшли «на одному подиху», нікого не залишивши байдужими. Саме такі години спілкування сприяють вихованню у підростаючого покоління відповідальності, товариськості та поваги до думки інших, любові до Батьківщини.

Посилання додати