Шановні жителі с. Усатове, колеги, учні, батьки та друзі !

Адміністрація Усатівського НВК «школа-гімназія» ім . П.Д.Вернидуба в особі директора навчального закладу  Савенко Світлани Георгіївни вітає всіх з Днем народження нашої школи. Хочеться побажати, щоб кожен у цьому закладі відчував себе щасливо і весело, щоб кожен зміг домогтися великих успіхів і поставлених цілей, щоб кожен зміг розкрити свій талант і показати свої здібності, щоб кожен був життєрадісний і здоровий.

Цього року, 13 листопада, школа відзначила свій 21-й день народження. Широко відчинивши двері, зустрічала вона радісно усміхнених діточок своїх та працівників навчального закладу. 21 рік – це повноліття, тому можна чекати несподіванок у виховній роботі, зацікавлення у педагогічній науці та методиці, стабільності в освіті та простору у творчості. Натхненно розумієш, що за традицією разом створюємо історію шкільного життя та робимо кожний крок уперед, бо без йього вже не уявляємо життя, цього потребує наша професія, наше світорозуміння, наша концепція особистості.

Усатівський НВК «школа-гімназія» ім. П.Д Вернидуба має своє творче обличчя. Змінюється час, змінюється навчальний заклад, мудрішають педагоги, розуміючи свою почесну місію у сучасному світі. Наш педагогічний колектив постійно навчається сам, навчає дітей, будує майбутнє України. Тому в нашому навчальному закладі – найкращі вчителі, найкращі учні та найкращі батьки.

З повагою, директор Усатівського НВК С.Г. Савенко