Сьогодні в нашій школі відбулися вибори президента учнівського самоврядування

У виборах взяли участь учні 5-11 класів Під час голосування була відтворена обстановка як на справжніх виборах президента – учні позначали свого кандидата в бюлетенях та кидали їх в спеціальну урну.

У виборах приймали участь 3 кандидати: Малай Дар’я (9-а клас), Літвінова Лоліта (9-в клас), Прилуцька Анастасія (10 клас).

Учні дуже відповідально поставилися до виборів і продемонстрували наскільки ми дружній колектив, але сам вибір був дуже складним, адже всі кандидати були гідні посади Президента Усатівського НВК

Бюлетені були успішно підраховано ШВК, декілька разів перераховувались, щоб все було точно, адже у кількості відданих голосів між кандидатами була невелика різниця. Переможцем цієї запеклої боротьби стала Прилуцька Анастасія, учениця 10 класу. Бажаємо успіхів та плідної праці в учнівському самоврядуванні.