СКЛАД МЕТОДИЧНОЇ РАДИ

УСАТІВСЬКОГО НВК «ШКОЛА-ГІМНАЗІЯ» ІМ. П. Д. ВЕРНИДУБА

НА 2019-2020 Н. Р.

• Савенко С. Г. – директор Усатівського НВК «школа-гімназія»

ім. П. Д. Вернидуба.

• Янчук О. І. – заступник директора з навчально-виховної роботи; член методичної ради.
  • Головата Т. Ю.  – заступник директора з навчально-виховної роботи; член методичної ради.
  • Ходанович С. В.  – заступник директора з виховної роботи; член методичної ради.
  • Стельмах Л. А. –  заступник директора з навчально-виховної роботи в початкових класах; член методичної ради.
  • Добжанська Л. В. – керівник методичного об’єднання вчителів-словесників; член методичної ради.
  • Рекеченська О. М. – керівник методичного об’єднання вчителів початкових класів; член методичної ради.
  • Чорна Л. М. - керівник методичного об’єднання вчителів предметів історично-природничого циклу; член методичної ради.
  • Лисенко К. Є. -  керівник методичного об’єднання вчителів англійської мови; член методичної ради.
  • Семенюк І. В. - керівник методичного об’єднання вчителів точних наук; член методичної ради.
  • Антонова Н. А. – голова профспілкового комітету, керівник методичного об’єднання вчителів фізичної культури; член методичної ради.
  • Махненко Л. В. - керівник методичного об’єднання вчителів художньо-естетичного циклу; член методичної ради.
  • Іващенко Т. В. – вчитель історії, голова районного методичного об’єднання вчителів історії, член методичної ради.
  • Голубкова В. І. – вчитель-методист, вчитель початкових класів, член методичної ради.